O firmie:


Nazwa firmy: Feromarket

Domena: http://www.feromarket.pl/

Adres: Aleje Jerozolimskie 54

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-024

Telefon: 512109807Opis:


Wystarczy spojrzeć na opakowanie Chakry, by poczuć jej siłę. Ogień, intensywne kolory, chińskie tradycje. Jak te feromony działają w praktyce? Czy są tak skuteczne, jak się o nich mówi?

Siła koncentratu

Warto zacząć od formuły koncentratu, na której opiera się Chakra. Klienci zaopatrują się jedynie w 10 ml substancji. W porównaniu do tradycyjnych perfum jest to ilość bardzo niewielka. Jednak siła połączonych ze sobą składników sprawia, że wystarczy kilka kropel, aby osiągnąć oczekiwane efekty. Wielu mężczyzn tuż po aplikacji wyraźnie czuje, jak zmienia się ich wewnętrzne postrzeganie siebie. Prawdziwą różnicę można jednak dostrzec w chwili kontaktu z innymi ludźmi!

W miłości i w pracy

Chakra jest feromonem perfumowanym, co oznacza, że oprócz substancji aktywnej kryje w sobie także starannie opracowany zapach. To przyjemny dodatek, który podnosi efektywność działania substancji, ale także pozwala zastąpić klasyczne wody toaletowe. Tym bardziej że woń jest niezwykle męska i świeża zarazem, bez problemu trafia w gust społeczeństw. Skuteczność Chakry można zaobserwować na kilku polach. Mężczyźni często liczą na poprawę relacji z kobietami - bardziej umiejętny flirt, przyciąganie spojrzeń, atrakcyjność seksualną. To właśnie udaje się im osiągnąć - efekty bywają zaskakujące! Najlepsze feromony podkreślają naturalne predyspozycje osoby, która je nosi. Nagle wszyscy zauważają dotąd niedostrzegane zalety i pragną bardziej poznać kogoś, kogo dotąd nie traktowali na poważnie. Kolejnym polem jest oczywiście praca i życie zawodowe. Skuteczniejsze negocjacje, lepsze relacje z szefem, większe poważanie wśród współpracowników.

Każdy, kto chciałby zmienić swoje życie i sprawdzić skuteczność feromonów, powinien wypróbować Chakrę. Więcej informacji o tym produkcie można znaleźć na przykład na stronie Feromarket, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi opiniami na temat skuteczności danych substancji. Pod linkiem feromarket.pl można także przyjrzeć się działaniu i cenie tego koncentratu. Kto lepiej zna efekty od jego realnych użytkowników?
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Feromarket


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu