O firmie:


Nazwa firmy: EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Domena: https://sklepmercedes.ewt.pl

Adres: Poznańska 343

Miejscowość: Ołtarzew

Kod pocztowy: 05-850

Telefon: +48538994000Opis:


Świat motoryzacji ewoluuje z każdym rokiem. Zmieniają się modele samochodów, osiągi poszczególnych pojazdów i systemy bezpieczeństwa. Niemniej jednak wiele standardów pozostaje na niezmienionym, wysokim poziomie. Mowa tutaj o najlepszych producentach samochodów na świecie, którzy stosują w procesach produkcyjnych najnowsze technologie i rozwiązania.

Wśród takich producentów bez wątpienia jest Mercedes. Niemiecka marka jest obecna na wielu rynkach na świecie. Znaleźć ją można także w Polsce, gdzie oferuje nowoczesne samochody oraz produkty sygnowane swoim logo. Gadżety i akcesoria stanowią ważny element w polityce sprzedażowej firmy ze Stuttgartu. Są wśród nich produkty, które służą wykonywaniu codziennych czynności. To między innymi kubki, parasole, długopisy, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i wiele innych. Wszystkie są tworzone w oparciu o wysokie wymagania dotyczące jakości i stylu. 

Wśród sprzedawców oferujących produkty marki Mercedes jest firma Ewt Automotive. Do dyspozycji klientów został oddany sklep internetowy, w którym bez problemu można znaleźć coś interesującego. W okresie letnim hitem sprzedażowym jest rower Mercedes. W katalogu znajduje się kilka modeli przeznaczonych dla najmłodszych. Wśród nich są rowerki biegowe z 12-calowymi oponami. Urządzenie jest przeznaczone dla maluchów, które ukończyły trzeci rok życia i mają minimum osiemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu. Dla starszych dzieci przygotowano modele z większymi kołami i profesjonalnym zestawem przekładni. Rodzice mogą sięgnąć też po kolorowe kaski rowerowe zwiększające bezpieczeństwo, koła stabilizujące do roweru dziecięcego i oświetlenie LED. Przydatna jest także pompka stacjonarna z ciśnieniem siedmiu barów.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o EWT Automotive Polska Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu