O firmie:


Nazwa firmy: Eventomat

Domena: https://eventomat.pl/

Adres: Kazimierzowska 25

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-572

Telefon: 22 400 16 23Opis:


Profesjonalna wypożyczalnia sprzętu eventowego Eventomat to firma, która na przestrzeni lat współpracowała z wieloma klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami z całej Polski. Przedsiębiorstwo oferuje wynajem namiotów weselnych, bankietowych, imprezowych, halowych oraz piknikowych dostosowanych do różnej liczby gości. Współpraca z pewnością usatysfakcjonuje osoby chcące zorganizować udaną imprezę w plenerze i oczekujące usług świadczonych na najwyższym poziomie. Zespół fachowców służy wsparciem technicznym na każdym etapie współpracy – sprzęt jest w określonym terminie dostarczany pod wskazany adres i montowany w taki sposób, aby był wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Po zakończonym wydarzeniu firma zajmuje się demontażem konstrukcji. Bogata oferta sprawia, że każdy bez trudu wybierze model dopasowany do charakteru danego wydarzenia. Jedne konstrukcje doskonale sprawdzą się na przyjęcie weselne, inne będą doskonałym wyborem na zorganizowanie eventu firmowego, na przykład gali, konferencji lub spotkania integracyjnego dla pracowników i kontrahentów. Na firmowej stronie internetowej można zapoznać się ze specyfikacją techniczną produktów.

Wypożyczalnia umożliwia też skorzystanie z dodatkowego wyposażenia, takiego jak:

  • oświetlenie (różnego rodzaju lampy),
  • drewniana podłoga, która może spełniać funkcją parkietu oraz idealnie nadaje się w przypadku montażu hali namiotowej na trawie lub innej nierównej nawierzchni,
  • krzesła i fotele,
  • stoły,
  • meble do recepcji i barów.

Biuro przedsiębiorstwa zlokalizowane jest w Warszawie, jednak fachowcy chętnie współpracują także z mieszkańcami innych polskich miast. Oferta przeznaczona jest dla osób prywatnych, właścicieli firm oraz instytucji i organizacji oczekujących dostępu do wysokiej klasy konstrukcji namiotowych oraz usług świadczonych kompleksowo. Klient nie musi zajmować się samodzielnie montażem i demontażem wypożyczonych obiektów, dzięki czemu zaoszczędzony czas może poświęcić na dopilnowanie wszystkich kluczowych dla powodzenia imprezy szczegółów.

Data dodania: 07-12-2020
Autor: Marek Cieślak
Źródło:
https://eventomat.pl/oferta/namioty/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Eventomat


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu