O firmie:


Nazwa firmy: Ebordi s.c.

Domena: https://ebordi.pl/

Adres: Poznańska 3

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 666 232 457Opis:


Klienci potrzebujący wysokiej jakości materiałów pakowych mogą skorzystać z oferty sklepu internetowego Ebordi.pl, który zajmuje się sprzedażą starannie wyselekcjonowanych produktów dla przedstawicieli branży handlowej, produkcyjnej czy logistycznej. Bogata gama akcesoriów sprawia, że z asortymentu z powodzeniem mogą skorzystać zarówno klienci hurtowi, jak i detaliczni. W katalogu produktowym znajdują się takie godne zainteresowania propozycje jak wytrzymała na rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne taśma dwustronna czerwona. Sprzedawca przygotował również bogatą gamę innych wariantów kolorystycznych, więc każdy może zakupić produkty zgodne ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Wysokiej klasy wyroby pozwalają w sposób przemyślany zabezpieczyć różnego rodzaju towary umieszczane w kartonach na czas transportu czy magazynowania. Powyższy sklep ma do zaoferowania artykuły o różnych parametrach technicznych, dzięki czemu na udane zakupy mogą liczyć użytkownicy poszukujący taśm nadających się do montażu:

  • luster oraz innych zewnętrznych elementów nadwozia w samochodzie,
  • listew przypodłogowych,
  • płyt izolacyjnych i prowadnic kablowych,
  • wykładzin i pokryć dywanowych,
  • nośników reklamy, takich jak szyldy czy banery.

Taśma dwustronna dostępna jest w wersji włókninowej, foliowej, piankowej, tkaninowej, transferowej oraz akrylowanej. Ciekawym rozwiązaniem dla wymagających klientów jest wybór modeli w szpulach przemysłowych z fingerliftem. Koszyk zakupowy można uzupełnić funkcjonalnymi aplikatorami lub dyspenserami do folii stretch, które dostępne są w wariancie manualnym i elektronicznym.

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Robakowie koło Poznania kładzie duży nacisk na szybką realizację zamówień, dlatego zakupy dokonane przez klientów w dzień roboczy wysyłane są w ciągu 24 godzin za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Ebordi s.c.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu