O firmie:


Nazwa firmy: DuoDenti

Domena: https://duodenti.pl/

Adres: Mateckiego 4A

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-689

Telefon: 695 214 166Opis:


Do obowiązków stomatologów zalicza się leczenie chorób zębów, przyzębia, błony śluzowej oraz języka. Podejmują się oni także działań profilaktycznych, zmniejszających ryzyko pojawiania się kamienia lub próchnicy. Specjalizują się między innymi w ortodoncji, korygującej wady zgryzu, chirurgii, związanej z leczeniem operacyjnym oraz protetyce, dotyczącej tworzenia protez zębowych. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, kiedy udać się do gabinetu, choć znaczna część lekarzy zaleca wizyty przynajmniej raz w ciągu roku.

Zazwyczaj udają się do niego osoby skarżące się na ból, który z biegiem czasu nie mija oraz pacjenci z ułamanymi lub ukruszonymi zębami. Dentyści zajmują się stanami zapalnymi jamy ustnej, obrzękniętymi i krwawiącymi podczas szczotkowania dziąsłami oraz nadwrażliwością na zimne lub gorące napoje. Na wizytę zapisują się także osoby skarżące się na nieprzyjemny zapach z ust oraz planujące wypełnienie ubytków.

Konsultacja dentystyczna bywa niezbędna wśród pacjentów chcących założyć aparat ortodontyczny. Czasami konieczne okazuje się wykonanie zabiegów higienizacyjnych, których celem jest pozbycie się nagromadzonych osadów i kamienia. Stomatolodzy wyjaśniają, co zrobić, by zmniejszyć ryzyko pojawiania się próchnicy w przyszłości, w jaki sposób prawidłowo szczotkować zęby oraz czy warto stosować płyny do płukania jamy ustnej lub nici dentystyczne. Ponadto usuwają ogniska zakażeń, leczą zapalenia miazgi zębowej i usuwają ropnie bądź torbiele.

Gabinet świadczący takie usługi prowadzi witrynę duodenti.pl i współpracuje z mieszkańcami Poznania. Stomatolog, który został w nim zatrudniony, kieruje ofertę zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych. Do zabiegów, jakie wykonuje, zalicza się:

  • rekonstrukcję tkanek miękkich,
  • leczenie złamań kości szczęki,
  • płukanie kieszonek dziąsłowych,
  • usuwanie zębów stałych oraz mlecznych.

W gabinecie przeprowadzane są również zabiegi wybielające zęby. Polegają one na stosowaniu specjalnego żelu oraz profesjonalnej lampy, dającej możliwość rozjaśnienia ich nawet o kilka tonów w trakcie jednej wizyty.

Data dodania: 01-09-2022
Autor: Cezary Kaczmarczyk
Źródło:
https://duodenti.pl/uslugi/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o DuoDenti


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu