O firmie:


Nazwa firmy: Doma Pak

Domena: https://www.domapak.com/

Adres: Bratków 40

Miejscowość: Mysłowice

Kod pocztowy: 41-400

Telefon: +48 600-027-402Opis:


Osoby, które decydują się na prowadzenie przedsiębiorstwa, powinni pamiętać o tym, aby wykorzystywać potencjał dostępnych zasobów. Nie ulega wątpliwości, że w firmach z takich branż jak przykładowo handel, czy też gastronomia ogromne znaczenie mają opakowania. Warto zadbać o to, aby umiejętnie zastosować je w celach promocyjnych. Kwestia ta jest istotna również w podmiotach, które decydują się na wręczanie upominków pracownikom lub klientom.

Wygodnym i praktycznym rozwiązaniem okazać się może w tym zakresie torebka papierowa z nadrukiem. Można dołączać ją do sprzedawanych towarów, aby klienci mogli pakować do niej zakupy, czy też włożyć do niej upominek dla wieloletniego kontrahenta. Wskazane opakowanie może się sprawdzić również w przypadku pakowania jedzenia dowożonego kupującemu. Nadrukowanie na torbę firmowego oznaczenia może mieć wpływ na budowanie wizerunku marki – klient otrzymuje bowiem drobiazg, na którym widać grafikę przedsiębiorstwa, dzięki czemu może ją zapamiętać. Jeśli zachowa opakowanie, będzie mógł przypominać sobie o danej firmie, gdy na nie spojrzy.

Firma o nazwie Doma Pak działa w branży opakowań. Przedsiębiorstwo znajduje się w Mysłowicach. Podmiot produkuje i sprzedaje torby oraz worki papierowe. W ofercie firmy osoby zainteresowane mogą znaleźć torby:

  • na zakupy,
  • dla gastronomii,
  • na prezenty.

Przedsiębiorstwo może zaproponować swoim klientom białe, szare i kolorowe torebki papierowe. Osoby zainteresowane mogą zamawiać tutaj torby z uchwytem skręcanym, fałdowe i z uchwytem płaskim w zróżnicowanych rozmiarach. Wycena zamówień jest dokonywania z uwzględnieniem rodzaju toreb, ich ilości, a także wymiarów i kolorystyki. Firma oferuje bardzo atrakcyjne ceny usług.

Data dodania: 21-09-2023
Autor: Bruno Czarnecki
Źródło:
https://www.domapak.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Doma Pak


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżutapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry


SiApre

Dąbrowa Górnicza