O firmie:


Nazwa firmy: DEORO

Domena: https://deoro.pl/

Adres: Łabędzia 38

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 71-453

Telefon: 609 124 140Opis:


Żaluzje pionowe, nazywane wertykalnymi, są zazwyczaj montowane we wnętrzach, w których znajdują się duże przeszklenia. Zwiększają one prywatność osób przebywających w danym obiekcie i obniżają  temperaturę pomieszczeń w trakcie upalnych dni, dzięki czemu nie jest konieczne włączanie klimatyzatorów. Produkty te to doskonałe rozwiązanie w przypadku nowoczesnej architektury. Zamawiają je osoby ceniące sobie niezawodność i prostotę obsługi. Dzięki łatwej regulacji zmiana ułożenia lameli nie sprawia żadnych problemów.

Alternatywą dla takich osłon są żaluzje poziome. W przeszłości tworzono je z aluminium, choć dziś wiele osób zamawia modele produkowane z naturalnego drewna. Są one ozdobą samą w sobie i sprawiają, że wnętrza stają się przytulniejsze. Występują w wielu odcieniach, a część producentów maluje je na biało, dzięki czemu znakomicie odnajdują się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Drewniane żaluzje różnią się od siebie odcieniem oraz grubością lameli. Ich atutem jest łatwość utrzymania w czystości i brak ryzyka blaknięcia pod wpływem silnego promieniowania słonecznego.

Wybierają je osoby ceniące sobie klasyczne i ponadczasowe rozwiązania, które chcą zrezygnować z firan lub zasłon przyciągających kurz. Sprawdzają się w przypadku okien zwykłych lub balkonowych i bardzo dobrze komponują się z drewnianymi meblami oraz tekstylnymi dodatkami. Znajdują one zastosowanie w sypialniach, ponieważ zmniejszają ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrz. Więcej informacji na ich temat można uzyskać na stronie deoro.pl.

Jej założycielem jest przedsiębiorstwo sprzedające solidne żaluzje w Szczecinie, które nie niszczą się nawet w przypadku częstego użytkowania. Odznaczają się one szybkim montażem i eleganckim wyglądem. To funkcjonalne produkty tworzone między innymi z bambusa oraz innych gatunków drewna wolnych od szkodliwych substancji. Żaluzje sprzedawane są wraz z maskownicą, obciążnikiem oraz pokrętłem. Znajdują one zastosowanie zarówno w przypadku okien klasycznych, jak i tych mających nietypowe kształty.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o DEORO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu