O firmie:


Nazwa firmy: DBO Polska sp. z o.o.

Domena: https://dbopolska.pl

Adres: Hetmańska 65A

Miejscowość: Białystok

Kod pocztowy: 15-727

Telefon: 533 454 699Opis:


Kompleksowe usługi księgowe i podatkowe z kompetentnym doradztwem oferuje DBO Białystok. To kancelaria skupiająca specjalistów w zakresie księgowości, ekonomii i prawa. Dzięki szerokiej kadrze i wysokim kwalifikacjom specjalistów biuro może zająć się oceną obowiązku fiskalnego. Pomaga odnieść się do decyzji fiskusa i wspiera w rozwiązaniu każdego sporu z Urzędem Skarbowym. Doskonała znajomość przepisów pozwala również na optymalizację finansów przedsiębiorstwa.

Kancelaria podatkowa współpracuje zarówno z największymi firmami, jak i z podmiotami jednoosobowej działalności gospodarczej. Wielkość, branża i zakres działania nie są czynnikami decydującymi, ponieważ naliczanie podatków w takim samym stopniu determinuje działalność różnych biznesów. Sprawdzając biura podatkowe w Białymstoku warto wybrać firmę, która łączy ofertę księgowości z doradztwem podatkowym i prawnym. Pozwala to przedsiębiorcom na skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów. Jest to tym bardziej konieczne, że nasz system podatkowy jest dość skomplikowany. W wielu przypadkach zapisy bywają niejasne i podlegają licznym interpretacjom. Jak najlepiej radzić sobie w takiej rzeczywistości?

W białostockiej kancelarii siły połączyli wysokiej klasy fachowcy z różnych dziedzin. Oprócz księgowości znają się również na prawie podatkowym, co wymaga stałego przyswajania kolejnych nowelizacji. Pracują tu absolwenci prawa i ekonomii wydziałów najlepszych uniwersytetów w kraju. Są to osoby z dorobkiem naukowym, ale przede wszystkim doskonali praktycy. Doświadczenie zdobywali rozwiązując skomplikowane sprawy podatkowe. O ich fachowości dobrze świadczy pierwsza nagroda w konkursie "Dziennika Gazety Prawnej" dla kancelarii rozliczeniowych w kategorii "Spory podatkowe".

Data dodania: 20-09-2022
Autor: Marianna Adamska
Źródło:
https://dbopolska.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o DBO Polska sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu