O firmie:


Nazwa firmy: DAUL Jacek Jastrzębski

Domena: http://daul.pl/

Adres: PŁK Dąbka 2

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-732

Telefon: +48 512 317 169Opis:


Idealne odwzorowanie treści scenariusza na stan rzeczywisty, szczególnie jeśli chodzi o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, nie zawsze jest proste. Nierzadko wymaga skompletowania bogatej, artystycznie zdobionej scenografii lub specjalistycznego sprzętu. Takie elementy czasem trudno dostać, bądź ich wypożyczenie okazuje się wydatkiem, który znacząco obciąża przeznaczony na dany film budżet. 

Przydaje się wtedy inwencja osoby odpowiedzialnej za scenografię. Jej zadaniem jest szybkie znalezienie potrzebnych rekwizytów, by prace nad powstającym dziełem kinematografii mogły posuwać się dalej oraz by przestój nie generował dodatkowych kosztów związanych chociażby z przedłużeniem wynajmu studia lub konieczności wygrodzenia miejsca w plenerze. Dobrym pomysłem jest nawiązanie bliskiej współpracy z firmami, które świadczą usługi wynajmu różnorakich elementów przeznaczonych do wykorzystania ich podczas kręcenia scen filmowych oraz proponują niewygórowane ceny za tego rodzaju wsparcie. Są to zazwyczaj realizatorzy dysponujący bogatym zapleczem naprawdę zróżnicowanego asortymentu, który może być wykorzystywany w wielu rodzajach produkcji. Jednym z wartych polecenia wykonawców z grona tych, którzy specjalizują się w doposażaniu planów filmowych, jest firma DAUL Jacek Jastrzębski. 

Z oferty mogą skorzystać zarówno amatorzy - filmowcy, jak i profesjonaliści. Firma chętnie podejmie współpracę długoterminową na korzystanie z dostępnego sprzętu. Zaprasza do zapoznania się z listą możliwości w szczególności ekipy filmowe z takich miast, jak Kraków czy Warszawa, ponieważ na terenie tych metropolii rozmieszczono magazyny z rekwizytami. Dla klientów ze stolicy oraz grodu Kraka nie będzie problemu z dojazdem na miejsce w celu odebrania zamówionego wyposażenia, co znacznie ułatwia logistykę.

Realizator zachęca do kontaktu także osoby, które chcą wynająć sprzęt filmowy na terenie Krakowa lub Warszawy. Tego rodzaju usługa obejmuje możliwość wypożyczenia kamer, statywów, aparatów fotograficznych oraz innego, specjalistycznego sprzętu, który jest niezbędny podczas kręcenia scen do filmu. 

Data dodania: 27-06-2021
Autor: Mikołaj Rutkowski
Źródło:
http://daul.pl/sprzet-filmowy-krakow.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o DAUL Jacek Jastrzębski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu