O firmie:


Nazwa firmy: CZP Premium Mariusz Szefler

Domena: https://czppremium.pl/

Adres: Białkowo 39A

Miejscowość: Golub-Dobrzyń

Kod pocztowy: 87-400

Telefon: 607 042 741Opis:


Planując otwarcie restauracji, należy przede wszystkim zadbać o zachowanie reżimu sanitarnego, zwłaszcza w strefie obróbki żywności i przygotowania potraw oraz w bezpośrednim sąsiedztwie pomieszczeń magazynowych i sanitarnych. Kluczowe w tym zakresie jest wyposażenie danej przestrzeni w środki czystości, pozwalające na szybkie umycie rąk, zwłaszcza przy obróbce mięsa lub innych artykułów surowych. Oprócz zamontowania przy każdym stanowisku dyspensera ze środkiem myjącym warto także zainwestować w odpowiednio chłonne i wytrzymałe ręczniki papierowe. To rozwiązanie znacznie lepiej pomyślane niż automatyczne suszarki, które mogą powodować niechciany rozbryzg zarazków na blaty oraz inne przestrzenie, na których leżą potem produkty spożywcze.

Fakt posiadania i użytkowania na co dzień dyspenserów z mydłem bakteriobójczym oraz wykorzystywanie właściwej metody osuszania dłoni po myciu są kontrolowane przez instytucje typu inspekcja pracy czy SANEPID. Braki w tym zakresie mogą stanowić podstawę do udzielenia właścicielowi lokalu upomnienia lub też, w szczególnych przypadkach, nawet nałożenia na niego kary finansowej. 

Warto znaleźć więc dostawcę, który może zapewnić stały dostęp do potrzebnych produktów. Swoje usługi poleca firma CZP Premium Golub-Dobrzyń Mariusz Szefler. To znany producent ręczników ZZ, proponujący wysokojakościowy asortyment sprzedawany hurtowo, dostępny w niewygórowanej cenie. Kadra realizatora zaprasza do kontaktu odbiorców z terenu całego kraju. Dysponując rozbudowanym zapleczem produkcyjnym i magazynowym, jest w stanie dowieźć do klienta żądane ilości w formie jednorazowej lub cyklicznej dostawy. Stali zleceniodawcy mogą liczyć na korzystne finansowo upusty rabaty. 

Data dodania: 13-08-2022
Autor: Dominik Zieliński
Źródło:
https://czppremium.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o CZP Premium Mariusz Szefler


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu