O firmie:


Nazwa firmy: czeski-tlumaczenia.pl

Domena: https://czeski-tlumaczenia.pl/

Adres: Nýdek 15

Miejscowość: Nýdek

Kod pocztowy: 73-995

Telefon: +420 603 440 905Opis:


Tłumaczenia dokumentów urzędowych to specyficzny rodzaj przekładów, które wymagają od tłumacza nie tylko odpowiednich umiejętności, ale i uprawnień. Każdy tłumacz przysięgły musi dysponować specjalną pieczęcią, za pomocą której poświadczy zgodność oryginału z tłumaczeniem. Specjalista widnieje również w rejestrze Ministra Sprawiedliwości. Przekłady wykonane przez osoby nieposiadające certyfikatu nie mogą być przedstawione w sądzie czy innym urzędzie.

Na stronie internetowej czeski-tlumaczenia.pl klienci mogą zamówić różnego typu tłumaczenia, także tekstów prawnych, medycznych. Renomowany tłumacz przysięgły języka czeskiego zajmuje się przekładem:

  • świadectw i dyplomów ukończenia szkoły, uczelni wyższej,

  • certyfikatów uzyskanych po odbyciu różnych kursów,

  • dokumentacji sądowej,

  • aktów notarialnych,

  • umów pomiędzy pracodawcą i pracownikiem, wyciągów z rejestrów działalności gospodarczej i handlowej i innych dokumentów firmowych,

  • zeznań podatkowych,

  • testamentów, aktów urodzenia i małżeństwa,

  • prawa jazdy różnych kategorii.

Oferta obejmuje tłumaczenia z i na język czeski oraz z czeskiego na francuski, niemiecki, węgierki, angielski, rosyjski. Firma wykonuje zlecenia dla klientów prywatnych oraz kancelarii prawniczych, instytucji publicznych, sądów, uniwersytetów. Teksty można dostarczyć bezpośrednio do siedziby biura, drogą pocztową lub elektroniczną. Na stronie internetowej znajduje się cennik usług. Pracownicy biura mogą także dokonać indywidualnej wyceny. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Warto dodać, że przedsiębiorstwo oferuje tłumaczenia ustne w języku czeskim. Specjalista może uczestniczy podczas konferencji czy rozmów handlowych odbywających się na terenie Polski lub Czech. Oferta dotyczy tłumaczenia konsekutywnego oraz symultanicznego.

Skorzystanie z oferty tego renomowanego biura tłumaczeń to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zlecenia. Z pewnością wszyscy klienci będą zadowoleni.

Data dodania: 29-11-2021
Autor: Rozalia Głowacka
Źródło:
https://czeski-tlumaczenia.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o czeski-tlumaczenia.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu