O firmie:


Nazwa firmy: Centrum Szkoleniowe Wspólna

Domena: https://ce.edu.pl/

Adres: Wspólna 56

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-686

Telefon: 665 01 77 77Opis:


Znajomość przynajmniej jednego języka obcego to podstawa wśród osób ubiegających się o pracę w międzynarodowych korporacjach. Wszyscy kandydaci chcący poszerzać swoje kompetencje mogą skorzystać z ofert szkół językowych. Współcześnie coraz więcej z nich proponuje zajęcia przeprowadzane online, które są tańsze w porównaniu do spotkań stacjonarnych, ponieważ nie wymagają wynajmowania salek wykładowych. Firmy tego typu kierują ofertę do osób prywatnych oraz przedsiębiorców planujących organizację podobnych zajęć dla podwładnych. Dzięki nim pracownicy czują się pewniej podczas zagranicznych wyjazdów służbowych, gdyż popełniają mniej błędów. Nie mają też problemów z tworzeniem korespondencji biznesowej wysyłanej do zagranicznych partnerów. Tego typu e-maile lub tradycyjne listy wyglądają profesjonalnie, co wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa.

Lektorzy zatrudniani w szkołach dopasowują poziom zajęć do aktualnej wiedzy uczestników i na bieżąco korygują błędy. Dysponują ciekawymi materiałami dydaktycznymi ułatwiającymi rozumienie nowych zagadnień, co wpływa na szybkość nauki. Wszystkie osoby chcące nawiązać współpracę z zaufaną szkołą mogą zapoznać się z ofertą znajdującą się na stronie ce.edu.pl. Firma, która ją prowadzi, proponuje niderlandzki online dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Od lat udowadnia ona, że kompleksowa nauka języka nie wiąże się z koniecznością opuszczania kraju czy nawet wychodzenia z domu. Zajęcia odbywają się z dowolnego miejsca na świecie, a jedynym warunkiem niezbędnym do ich przeprowadzenia, jest dostęp do komputera lub innego urządzenia połączonego z internetem.

E-lekcje są polecane przez wielu kursantów, którzy mogą nabywać wiedzę w zaciszu własnego domu. Lektorzy dopasowują się do ich potrzeb i zapewniają elastyczny grafik, co oznacza, że zajęcia odbywają się w godzinach porannych, przedpołudniowych, popołudniowych lub wieczornych. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie wśród osób nieprzekonanych do zajęć grupowych. W takiej sytuacji specjaliści koncentrują się na jednej tylko osobie, dzięki czemu postępy są zauważalne w krótkim czasie.

Z lekcji online korzystają osoby planujące zmianę zatrudnienia lub wyjeżdżające z kraju w celach zarobkowych. Gwarantują one swobodę, mniejszą presję oraz zwiększoną pewność siebie podczas zagranicznych podróży czy rezerwowania hoteli.

Data dodania: 28-12-2021
Autor: Zuzanna Maciejewska
Źródło:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/niderlandzki

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Centrum Szkoleniowe Wspólna


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu