O firmie:


Nazwa firmy: BUD-WENT

Domena: https://www.bud-went.com.pl/

Adres: Graniczna 15A

Miejscowość: Biskupice

Kod pocztowy: 62-007

Telefon: +48 61 815 50 79Opis:


Systemy rekuperacji oraz klimatyzacji stanowią podstawę wielu obiektów komercyjnych, przemysłowych oraz prywatnych. Składają się z wentylatorów, złączek oraz anemostatów, jak również z rur spiro. Są to konstrukcje produkowane z ocynkowanej blachy, których średnica nie przekracza zazwyczaj 1500 milimetrów. Odznaczają się delikatnie karbowaną powierzchnią oraz niepodatnością na działanie silnych kwasów. Rura spiro sprawdza się w systemach wentylacyjnych różnego typu i jest do nabycia w niewygórowanych cenach. Gwarantuje bezproblemową oraz długotrwałą pracę i cechuje się wysokim poziomem szczelności. Jest montowana w biurowcach, halach magazynowych, fabrykach, central logistycznych czy galeriach handlowych.

Jedną z ważniejszych zalet rur spiro jest niepalność. Kwestia ta przekłada się na większe bezpieczeństwo osób przebywających w obiekcie oraz zmniejszone ryzyko strat materialnych. Materiał użyty do jej produkcji jest niepodatny na działanie korozji, co sprawia, że znajduje zastosowanie w przestrzeniach, w których panuje wilgoć. Sprzedażą tego typu rur zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Bud-Went, proponujący wyłącznie atestowane artykuły o doskonałych parametrach wytrzymałościowych.

Rury, o jakich mowa, są nazywane także kanałami sztywnymi. Wyróżniają się okrągłym przekrojem oraz obecnością dodatkowych wzmocnień, dzięki którym są wykorzystywane przez lata i rzadko wymagają napraw lub wymiany. Produkty te są łatwe w czyszczeniu, co sprawia, że kanały wentylacyjne znajdują się w idealnym stanie i nie zwiększają ryzyka wybuchu pożaru na skutek zalegających nieczystości. Ewentualne zabrudzenia pojawiające się w ich wnętrzu mogą być usuwane przy użyciu ręcznych lub ciśnieniowych kołowrotów, drążków rotacyjnych lub szczotek.

Data dodania: 15-03-2023
Autor: Marika Adamska
Źródło:
https://www.bud-went.com.pl/Pl/produkt/rury_spiro/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o BUD-WENT


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu