O firmie:


Nazwa firmy: Biocent Sp. z o.o.

Domena: https://biocent.com.pl

Adres: Do Dysa 5

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-149

Telefon: 517466370Opis:


Poszukując producenta urządzeń do oczyszczania i przepompowywania ścieków komunalnych, technologicznych i wód opadowych, warto zajrzeć na stronę biocent.com.pl. Jest to firma z Lublina, która jest liderem w tej branży i każdorazowo dopasowuje projekt do oczekiwań i potrzeb klienta. Wszędzie tam, gdzie można napotkać przeszkody budowlane lub nieodpowiednie ukształtowanie terenu i gdzie kanalizacja nie spływa grawitacyjnie, potrzebna jest przepompownia ścieków.

Firma ta produkuje różnego typu przepompownie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, zakładów przemysłowych, a także urzędów miast. Sama produkuje wszystkie podzespoły i montuje urządzenia, dzięki czemu działają one bez zarzutu i niezawodnie. Zanim projektanci przystąpią do projektowania przepompowni, zapoznają się z warunkami na terenie klienta i dopiero rozpoczynają prace projektowe. W ofercie można znaleźć różne przepompownie, wśród których dostępne są:

  • przepompownie dla domów jednorodzinnych i małych obiektów,
  • obiektowe i sieciowe,
  • podposadzkowe,
  • wolnostojące.

Każda instalacja jest inna, ponieważ każdy klient ma inne warunki, do których trzeba się przystosować. Jest to dość skomplikowana instalacja, na którą składają się:

  • zbiorniki,
  • rurociągi,
  • armatura w postaci zaworów zwrotnych, zamykających i zasuw,

a także różnego rodzaju pompy, szafy sterujące i włazy. W wyposażeniu dodatkowym można znaleźć wygodny pomost, który jest koniecznością, jeżeli przepompownia ma ponad 6 m wysokości. Służy on przede wszystkim do okresowego przepłukiwania instalacji. Drabina wykonana ze stali nierdzewnej jest odporna na korozję, a kosz na skratki zatrzymuje większe nieczystości, które często trafiają do kanalizacji i mogłyby spowodować uszkodzenie pomp lub zapchanie się rurociągów tłocznych. Są one montowane na dopływie na specjalnych prowadnicach, dzięki czemu są łatwe w opróżnianiu. Podobnie jak drabina cała konstrukcja również wykonana jest ze stali kwasoodpornej. Pragnąc zamówić taką przepompownię, wystarczy skontaktować się z podanymi na stronie przedstawicielami firmy odpowiedzialnymi za dany teren.

Data dodania: 02-11-2020
Autor: Ryszard Jankowski
Źródło:
https://biocent.com.pl/przepompownie/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Biocent Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu