O firmie:


Nazwa firmy: Be Healthy Marlena Kuczmarska - zioloklik.pl

Domena: https://zioloklik.pl/

Adres: Armii Krajowej 82a

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-671

Telefon: 733-757-888Opis:


Sięganie po suplementy diety, tak lubiane przez Polaków, mających nawet w tym tendencję do przesady, to dobry sposób na wsparcie zdrowia. Na pozytywne skutki można jednak liczyć tylko wtedy, gdy będzie się wybierało naprawdę dobre produkty i stosowało je zgodnie z zaleceniami, czy to producenta, czy lekarza.

Najlepsze suplementy diety to oczywiście wyroby naturalne, są bowiem najlepszym zastępstwem zdrowych pokarmów, czyli naturalnych i najlepszych źródeł potrzebnych organizmowi składników. Wiele osób jednak obawia się, że naturalne składniki nie działają tak mocno jak syntetyczne. Nie jest to prawda, ponieważ sztuczne substancje między innymi mają ograniczoną zdolność wchłaniania się i wykorzystywania przez organizm. Poza tym mogą dawać skutki uboczne - natura zawsze jest lepsza niż chemia. Co więcej, trzeba pamiętać, że suplementy ogólnie mają dość łagodne działanie, nie są to bowiem leki i nie leczą, a jedynie wspomagają. Mimo to jednak niektóre z nich mogą mieć bardzo silne działanie, na przykład jeśli chodzi o produkty zawierające fitoestrogeny, czyli roślinne odpowiedniki kobiecych hormonów płciowych. Są one w stanie wyregulować gospodarkę hormonalną, przede wszystkim w okresie menopauzy, zastępując niejednokrotnie o wiele bardziej ryzykowne w stosowaniu hormony przepisywane przez lekarza. Zaawansowane działanie ma na przykład dostępny na zioloklik.pl online produkt shatavari, czyli zioło regulujące pracę żeńskiego układu rozrodczego. Reguluje on poziom hormonów, pomagając kobietom w okresie menopauzy, zmniejszając rozdrażnienie i inne skutki rozchwiania gospodarki hormonalnej, a nawet zwiększając płodność. Co więcej, roślina ta, jak i wiele innych stosowanych do wyrobu naturalnych suplementów, jest znana medycynie ludowej od tysięcy lat, zatem jej skuteczność oraz bezpieczeństwo (przy prawidłowym stosowaniu) są niezaprzeczalne.

To samo dotyczy na przykład środków na męską potencję, jak żeń-szeń czy kudzu, będących w użyciu od wieków i znacznie lepszych niż chemia, która, na jedno pomagając, na inne szkodzi, a przy tym przyczynia się do kumulowania się toksyn w organizmie.

Wybór takich naturalnych produktów jest bardzo duży, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wspaniałe możliwości daje natura, często w postaci niepozornych, a nawet pospolicie rosnących roślin.

Data dodania: 13-02-2023
Autor: Iga Kamińska
Źródło:
https://zioloklik.pl/sklep/produkt/shatavari-aurospirul

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Be Healthy Marlena Kuczmarska - zioloklik.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu