O firmie:


Nazwa firmy: BAUDOM

Domena: https://baudom.pl/

Adres: Karmelkowa 29

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 52-437

Telefon: 71 307 22 29Opis:


Przedsiębiorstwo zapewnia szeroki wybór akcesoriów budowlanych oraz części przeznaczonych do remontu mieszkań. W ofercie znajdują się między innymi profile PCV we Wrocławiu, które pochodzą od sprawdzonego producenta. Marka Vetreks wykonuje okna z profilami klasy A, które odznaczają się najwyższą jakością pod względem parametrów i norm technicznych obowiązujących w Unii Europejskiej. 

W ofercie sprzedawcy znajdują się także profile okienne marki Veka, które otrzymały prestiżowy certyfikat jakości Q-Zert oraz znak jakości RAL. Oferowane profile odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz dobrymi parametrami antywłamaniowymi. Są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można dopasować je do wystroju wnętrza. Zastosowano w nich liny izolacyjne, które chronią przed ucieczką ciepła z wewnątrz.

Wśród propozycji znajdują się między innymi okna Veka Efectline, w których zastosowano niezawodne konstrukcje zwiększające komfort domowników. Grubość ścianek odpowiada standardom określonym w klasie A zgodnie z klasyfikacją RAL. Warto zainteresować się również innymi produktami w ofercie tego sprzedawcy, w tym oknami, żaluzjami fasadowymi oraz bramami i ogrodzeniami. Profile odznaczają się dobrymi parametrami pod względem przepuszczalności ciepła. Do tego są wykonane zgodnie z nowoczesną estetyką. Są dopasowane do szyb z ciepłochłonną stalową ramką.

Firma Baudom współdziała ze sprawdzonymi producentami branży budowlanej, w tym zarówno z krajowymi producentami, jak i markami zagranicznymi. Transport zakupów jest przeprowadzany za pośrednictwem sprawdzonych kurierów w jak najkrótszym czasie od złożenia zamówienia. Przedsiębiorstwo gwarantuje uzyskanie fachowej porady na każdym etapie realizacji zamówienia.

Data dodania: 21-01-2022
Autor: Ksawery Makowski
Źródło:
https://baudom.pl/oferta/okna/okna-pcv/veka/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o BAUDOM


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu