O firmie:


Nazwa firmy: Balt Credit Sp. z o. o.

Domena: https://baltcredit.pl/

Adres: Świętokrzyska 18

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-057

Telefon: +48 22 829 91 65Opis:


Strona należąca do pozabankowej firmy pożyczkowej, udzielającej pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom, to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć pomoc w trudnej sytuacji finansowej. Jest to także prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób zainteresowanych tematem pożyczek hipotecznych. Nie da się ukryć, że jest to poważne przedsięwzięcie, jednocześnie jednak dobre rozwiązanie na przykład wtedy, gdy nieruchomość jest jedynym zabezpieczeniem pożyczki, jakie można zaproponować pożyczkodawcy. Poza tym nieruchomość pozwala zwykle zaciągnąć dużą pożyczkę - Balt Credit może zaproponować swym klientom nawet kwoty sięgające dwóch i pół milionów złotych!

Na pewno zatem przedstawia się to kusząco. Warto wziąć takie rozwiązanie pod uwagę jeśli chce się wyciągnąć swoją firmę z tarapatów czy też postawić na jej rozwój, a nie ma się szans na kredyt w banku lub zwyczajnie nie chce się czekać na zakończenie wszystkich procedur. Firma pożyczkowa na co dzień współpracująca z przedsiębiorcami doskonale wie, jak ważne jest dla nich oszczędzanie czasu i szybkie działanie, dlatego nawet decyzje o dużych pożyczkach są podejmowane błyskawicznie.

Jeszcze ważniejszy jest fakt, że wszystkie działania odbywają się w świetle prawa. Pożyczka pod zastaw nieruchomości zaciągana jest w obecności notariusza, z wpisem do księgi wieczystej. Poza tym na stronie firmy można znaleźć wiele istotnych informacji na temat na przykład tego, jak wykreślić hipotekę z księgi wieczystej. Dzięki temu, że wszystko odbywa się z poszanowaniem przepisów prawa, klienci firmy mogą czuć się bezpiecznie nawet jeśli pod zastaw pożyczki wybierają swoją jedyną nieruchomość, na przykład dom, w jakim mieszkają. Jest to zatem pod każdym względem dobre rozwiązanie.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Balt Credit Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu