O firmie:


Nazwa firmy: Averto Sp. z o. o.

Domena: https://averto.com.pl/

Adres: Śląska 32a

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70--43

Telefon: 513 513 150Opis:


Usługi detektywistyczne w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Polacy swoje problemy często oddają w ręce profesjonalistów, którzy w sposób dyskretny są w stanie je rozwiązać. W Szczecinie popularny detektyw to agencja Averto, która swoje usługi świadczy od wielu lat. Zdobyła już duże doświadczenie w swojej dziedzinie i z powodzeniem rozwija je dalej.

Na stronie internetowej można znaleźć szeroki zakres usług, w których specjalizuje się agencja:

  • przeprowadzenie wywiadu gospodarczego oraz wywiadu środowiskowego
  • poszukiwania dowodów do sprawy rozwodowej (zdrady, romanse i inne)
  • poszukiwania zaginionych osób (również porwania)
  • windykacje do 200 000 zł
  • przygotowywanie monitoringu oraz wykrywanie podsłuchów
  • ochrona dzieci
  • ustalenie spadkobierców oraz członków rodziny
  • uzyskanie materiału do badań DNA

Agencja ta doskonale wie, że detektyw jest w pewnym stopniu jak psycholog. Jego zadaniem jest przeprowadzenie z klientem szczegółowego wywiadu, dzięki któremu rozpozna powierzaną mu sprawę i będzie mógł zająć się nią od początku do końca w najlepszy, możliwy sposób. Na każdym etapie prowadzonego śledztwa, klient jest informowany o szczegółach i postępach. 

Na stronie internetowej znajduje się również cennik poszczególnych usług, które wykonywane są przez agencję detektywistyczną, a także rekomendacje, zarówno od byłych klientów, jak i te, które znalazły się w mediach. Warto wiedzieć, że agencja współpracuje z prawie 50 detektywami na terenie całego kraju, co pozwala na szerokie prowadzenie każdej sprawy, jeśli jest taka konieczność. Każdy klient może czuć się tutaj profesjonalnie zaopiekowany, a jego sprawa zawsze będzie traktowana priorytetowo.

Spotkanie z detektywem można umówić dzięki dostępnemu na stronie internetowej formularzu kontaktowemu lub też wystarczy zadzwonić bezpośrednio do biura. Telefon znajduje się w zakładce kontakt. Biuro detektywistyczne znajduje się w samym centrum miasta, w dogodnej lokalizacji - świetnie skomunikowane z innymi częściami Szczecina. Można tutaj dojechać także komunikacją miejską.

Data dodania: 09-04-2020
Autor: Ryszard Jankowski
Źródło:
https://averto.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Averto Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu