O firmie:


Nazwa firmy: ASTEL

Domena: https://www.astel24.pl/

Adres: Żurawia 24a/10

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-515

Telefon: +48 502 626 984Opis:


Mianem instalacji teletechnicznej określa się sposób przesyłania sygnałów telekomunikacyjnych za światłowodu umieszczonego w opancerzonej rurze. Tego typu konstrukcje mogą być wykorzystywane do dostarczania szybkiego Internetu w pracy lub domu. Kable światłowodowe są odporne na uszkodzenia, podsłuchiwanie oraz zakłócenia elektromagnetyczne. Zapewniają co najmniej kilkukrotnie większą prędkość niż odpowiedniki wykonane z miedzi. Infrastruktura telekomunikacyjna obejmuje również linię, maszty, wieżę, słupy oraz podziemne systemy. Poza tym należą do niej przewody i specjalistyczne szafy do przechowywania przewodów. Częścią instalacji nie są jednak sprzęty końcowe, których zadaniem jest na przykład odbieranie sygnału, takie jak komputery, routery czy serwery.

Zgodnie z definicją instalacje techniczne są przeznaczone do stosowania nawet na dużych odległościach. Z roku na rok zyskują coraz większe powodzenie, powoli wypierając okablowanie miedziane. Wykonanie architektury tego typu sieci należy powierzyć ekspertom, do których należy firma Astel24. Zajmuje się ona montażem światłowodów przy użyciu techniki termicznej lub mechanicznej. Przeprowadza również odpowiednie pomiary i przygotowuje projekty. Jej pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu mogą również zapewnić klientom profesjonalne doradztwo. Korzystają z wysokiej jakości sprzętu, który pozwala na przeprowadzanie określonych prac w szybki sposób. 

Warto zapoznać się również z pozostałymi usługami, wśród których znajduje się wykonywanie projektów budowlano-wykonawczych sieci telekomunikacyjnych, pomiar światłowodów oraz ich konserwacja i serwis. Dzięki okresowemu przeprowadzaniu odpowiednich kontroli można skutecznie zabezpieczyć się przed usterką instalacji, która mogłaby narazić przedsiębiorstwo na znaczne straty. Wykonawca zapewnia niezwykle atrakcyjną cenę, a także możliwość dostosowania sposobu realizacji zlecenia do oczekiwań klienta. Na wykonywane prace i instalacje zapewnia odpowiednią gwarancję.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ASTEL


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu