O firmie:


Nazwa firmy: AR-FIZ

Domena: http://ar-fiz.com/

Adres: Przybyszewskiego 44A

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-101

Telefon: +48 501 484 316Opis:


Regularny ruch fizyczny przynosi wiele dobrego dla organizmu. Nie tylko pomaga pozbyć się nadmiaru kilogramów, ale też wyzwala endorfiny, nazywane hormonami szczęścia i rozładowuje napięcie oraz stres. Z tych powodów coraz więcej osób zapisuje się na zajęcia przeprowadzane na siłowni przez trenerów personalnych. Numery kontaktowe do takiego specjalisty zaprezentowano na stronie ar-fiz.com. Współpracuje on ze wszystkimi zainteresowanymi, niezależnie od stopnia ich zaawansowania.

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć zapisanie się na podobne lekcje, a najważniejszym z nich jest bezpieczeństwo. Trener dba o właściwą postawę ciała podopiecznych podczas wykonywania przez nich ćwiczeń, dzięki czemu nie skarżą się oni na dolegliwości bólowe. Chętnie wyjaśnia także sposób działania poszczególnych maszyn znajdujących się na siłowni oraz wskazuje ewentualne błędy w żywieniu utrudniające osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Trener z tej placówki zapewnia kompleksową pomoc na najwyższym poziomie. Jego wsparcie przydaje się zwłaszcza osobom mającym słomiany zapał i problemy z motywacją. Usługi te doceniają także podopieczni, dla których kłopotliwe jest rozplanowywanie poszczególnych treningów, ponieważ zadanie to nie spoczywa na ich barkach. Ćwiczenia odbywające się pod okiem trenera nie mają nic wspólnego z monotonią i dają możliwość przyjemnego oraz zdrowego  spędzania wolnego czasu.

Współpraca ze specjalistą to nieocenione wsparcie psychiczne, dzięki któremu można osiągać zamierzone efekty. Trener osobisty z Poznania zapewnia uczciwe ceny spotkań, co sprawia, że zainteresowani nie przepłacają. Każdorazowo monitoruje on postępy klientów i na bieżąco modyfikuje plany treningowe, gdy zachodzi taka potrzeba. Pomaga więc skupić się na celu, jakim jest zazwyczaj utrata kilogramów lub zwiększenie masy mięśniowej. Ponadto trener dba o technikę wykonywanych ćwiczeń, dlatego zajęcia te polecane są między innymi osobom mającym niewielkie doświadczenie. Przekazuje on wiedzę na temat właściwych pozycji ciała oraz diety,  a niekiedy też pomaga układać plany żywieniowe.

Data dodania: 03-07-2021
Autor: Cezary Kaczmarczyk
Źródło:
http://ar-fiz.com/cennik/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o AR-FIZ


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu