O firmie:


Nazwa firmy: Apteka Urtica

Domena: https://www.aptekaurtica.pl/

Adres: Królowej Jadwigi 12

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Kod pocztowy: 47-232

Telefon: 571-381-182Opis:


Homeopatia  to sposób leczenia rozmaitych przypadłości, który zakłada stosowanie niewielkich ilości substancji chorobotwórczych w ramach terapii. Homeopaci preferują również stosowanie naturalnych wspomagaczy, takich jak zioła, minerały oraz witaminy, a poza tym wierzą w uzdrawiające właściwości płynów.

Zaletą preparatów homeopatycznych jest to, że w zasadzie niewiele z nich powoduje jakiekolwiek skutki uboczne. Dlatego przyjmują je również dzieci. Leki homeopatyczne w ciąży są jak najbardziej dozwolone, należy jednak podkreślić konieczność wcześniejszego skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą. Może bowiem zdarzyć się, że dany preparat wchodzi w reakcję z zażywanymi już środkami. Sposób doboru leków homeopatycznych zależy od przypadłości. Często stosuje się je między innymi u osób odczuwających chroniczny stres. Można stosować je również wówczas, gdy używanie substancji wysoce aktywnych jest niewskazane, na przykład podczas prowadzenia samochodu. Zaletą tego typu preparatów jest ich wysoka uniwersalność. To znaczy, że niektóre z nich nie są w zasadzie przepisywane na konkretne problemy, ale mogą być używane niezależnie od przypadłości. Ponadto występują one w różnych formach, w tym między innymi jako granulki, tabletki, syropy oraz kapsułki. Pacjent może wybrać lek w takiej postaci, jaka najbardziej mu odpowiada.

Środki do prowadzenia terapii homeopatycznej można znaleźć na stronie internetowej aptekaurtica.pl. Do wyboru są produkty pozwalające walczyć z takimi przypadłościami jak choroba lokomocyjna, stres, nudności i wymioty oraz powracające bóle głowy. Artykuły zostały dokładnie opisane, aby kupujący nie miał żadnych wątpliwości co do efektów działania i sposobu zażycia.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Apteka Urtica


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu