O firmie:


Nazwa firmy: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

Domena: https://aniflex.pl/

Adres: Piaskowa 138

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Kod pocztowy: 97-200

Telefon: (+48) 44 789 08 00Opis:


Opakowania służą nie tylko do przechowywania towarów, ale także mają ważne znaczenie marketingowe. Właśnie dlatego warto zadbać o etykiety. Czym kierować się przy ich zakupie? Co oferują najlepsi producenci?

Rodzaj etykiety uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klienta. Produkt można spersonalizować według swojej wizji. Określa się między innymi jego wymiary, układ graficzny, kolorystykę oraz rodzaj technologię druku, w jakiej zostanie wykonany. W podjęciu kluczowych decyzji pomagają specjaliści z dużym doświadczeniem w branży. Producent etykiet w łódzkim proponuje między innymi modele termokurczliwe, które:

  • wykonane są z folii PCV lub PET,
  • mogą pokryć swoją powierzchnią całe opakowanie,
  • stwarzają bardzo szerokie pole do realizowania różnych pomysłów graficznych i marketingowych,
  • dostępne są w również w nieregularnych formach,
  • zostały zadrukowane od wewnętrznej strony, dzięki czemu wyróżniają się bardzo dużą odpornością na ścieranie.

Popularnym rozwiązaniem są również białe i kolorowe etykiety samoprzylepne. Można wykonać je w stylu eko, stawiając na przyjazne dla środowiska surowce pochodzące z recyklingu. Ciekawą propozycją są także aromatyczne naklejki z nadrukiem, które można umieścić na opakowaniu swojego produktu. Wydzielają miły zapach i przyciągają uwagę klientów, zachęcając ich do zakupu. Więcej informacji na temat tego typu rozwiązań można znaleźć na stronie internetowej aniflex.pl.

Wśród różnych rodzajów etykiet dostępne są także modele z nadrukiem Braille'a, które są bardzo często wykorzystywane w branży farmaceutycznej. Producenci proponują też produkty zabezpieczające do artykułów o dużej wartości, które chronią przed naruszeniem opakowania lub etykiety. Klienci mogą zdecydować się na druk cyfrowy, fleksograficzny lub hybrydowy. Pierwsza technologia najlepiej sprawdza się do realizacji zamówień niskonakładowych. Zapewnia korzystną cenę i odpowiednie nasycenie barw. Metoda fleksograficzna wymaga użycia specjalistycznych form drukowych i nadaje się do produkcji seryjnych.

Data dodania: 11-03-2022
Autor: Zuzanna Maciejewska
Źródło:
https://aniflex.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu