O firmie:


Nazwa firmy: AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

Domena: https://amgautomatyka.pl/

Adres: Legionów 47C

Miejscowość: Elbląg

Kod pocztowy: 82-300

Telefon: +48 55 232 98 25Opis:


Firma AMG od wielu lat zapewnia swoim klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań z obszaru automatyki przemysłowej. Stawia na surowe kryteria selekcji asortymentu oraz dostawców, dzięki czemu może zagwarantować najwyższą jakość oraz całą oczekiwaną funkcjonalność. Wszystko to przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnych cen. 

Katalog produktowy przedsiębiorstwa jest rozbudowany. Można w nim znaleźć zintegrowane silniki krokowe w świetnej cenie. Na szczególną uwagę zasługują modele opracowane przez specjalistów z JVL. Jest to innowacyjne rozwiązanie dla automatyzacji procesów przemysłowych. Jednostki znajdują zastosowanie w wielu kluczowych branżach, w tym przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, elektronicznym czy samochodowym. Jednostki są zintegrowane, co oznacza, że ich konstrukcja łączy silnik krokowy, przekładnię, enkoder i sterownik. Oznacza to łatwy proces projektowy i montażowy. 

Opisywane mechanizmy cieszą się popularnością ze względu na liczne zalety. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim wysoka precyzja. Zastosowanie enkodera i sterowania pozwalającego na mikrokroki, sprawia, że jednostki prezentują dokładność pozycjonowania na poziomie do 0,01 mm. Takie właściwości są szczególnie istotne w takich aplikacjach, jak skanowanie czy pakowanie produktów.

Nie sposób nie wspomnieć także o kompaktowej konstrukcji. Wszystkie komponenty niezbędne do prawidłowej pracy, czyli silnik, przekładnia, enkoder i sterownik, znajdują się w obrębie korpusu, co przekłada się na lepsze wykorzystanie przestrzeni roboczej. Sprawia to, że rozwiązania od JVL  świetnie sprawdzają się w aplikacjach o ograniczonej przestrzeni, np. w robotach przemysłowych.

Zintegrowane jednostki JVL są wybierane również ze względu na wysoką wydajność - dopracowana konstrukcja zapewnia optymalną prędkość i przyspieszenie silnika, a tym samym szybkie i efektywne działanie urządzenia. Przy tym sprzęt zużywa mniej energii, niż ma to miejsce w jednostkach tradycyjnych, co przekłada się na optymalizacje kosztów użytkowania.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżuACLARI DIAMONDS

Olsztyn


Pol-Aura

Dywity k/Olsztyna


FunFutbol

Olsztyn