O firmie:


Nazwa firmy: ACLARI DIAMONDS

Domena: https://aclari.pl

Adres: Adama Mickiewicza 9

Miejscowość: Olsztyn

Kod pocztowy: 10-550

Telefon: 89 533 42 09Opis:


Brylant jest oszlifowanym diamentem kojarzonym z prestiżem, elegancją oraz klasą. Nie każdy wie, że zanim kamień ten zostanie poddany profesjonalnej obróbce, w niczym nie przypomina klejnotu sprzedawanego w jubilerskich sklepach. Odpowiednio zeszlifowany idealnie pasuje do koron pierścionków lub kolczyków. Do najpopularniejszych zalicza się szlif brylantowy odznaczający się symetrycznym kształtem i pięknym blaskiem. Opracowano go już w XVII wieku i do dziś cieszy się uznaniem, a to ze względu na swoją krystaliczną strukturę.

Brylanty to jedne z najcenniejszych kamieni spotykanych na rynku, o których marzy wiele kobiet. Biżuteria z ich dodatkiem nie wychodzi z mody i nic nie wskazuje na to, by sytuacja ta miała ulec zmianie. To ponadczasowe kamienie, które z biegiem lat nie tracą na wartości i wyglądają doskonale w każdej sytuacji. Oryginalne kolczyki z brylantem oraz inne produkty wysokiej jakości można zamówić w przedsiębiorstwie Aclari. Dostarcza ono jedynej w swoim rodzaju biżuterii nabywanej często w formie prezentów na urodziny, imieniny, Walentynki czy rocznice.

Kamienie te są bardzo często otaczane szlachetnymi kruszcami, takimi jak złoto lub srebro, dlatego prezentują się elegancko i pasują do rozmaitych stylizacji. Ze względu na trwałość zachowują idealny blask nawet po długim czasie od chwili zakupu. Biżuterię z brylantami wykonują prawdziwi profesjonaliści mający bogatą wiedzę na temat szlifów oraz odpowiedniego osadzania kamieni. Wszystko to sprawia, że ryzyko ich odpadnięcia i zgubienia jest bliskie zeru. Omawiane kamienie są nabywane także ze względu na twardość, dzięki której nie da się ich rozbić czy zniszczyć w inny sposób.

Brylanty proponowane w tej firmie to symbol miłości, luksusu, elegancji i kobiecości. To jedne z najtwardszych materiałów występujących naturalnie na planecie, które początkowo przyjmują kształt niewielkich kryształów o delikatnie zaokrąglonych ściankach. Najcenniejsze brylanty to modele bezbarwne pozbawione inkluzji. Na rynku dostępne są także kamienie o żółtawym oraz niebieskawym odcieniu.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ACLARI DIAMONDS


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżuPol-Aura

Dywity k/Olsztyna


FunFutbol

Olsztyn