O firmie:


Nazwa firmy: AB-rent

Domena: https://www.ab-rent.pl/

Adres: Sycowska 13

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 51-319

Telefon:Opis:


Do najbardziej komfortowych metod podróżowania zalicza się jazdę samochodem. Auta umożliwiają dotarcie do celu bez konieczności przesiadek, co doceniają osoby udające się do innego miasta lub kraju z dużą ilością bagaży. Dziś coraz więcej z nich jest wyposażanych w systemy ogrzewania i klimatyzacji, dzięki czemu przebywanie w ich wnętrzach, niezależnie od pogody, nie wiąże się z niewygodą. Kierowcy, którzy nie chcą nabywać pojazdu na własność, nawiązują chętnie współpracę z firmą AB-Rent, kierującą ofertę do mieszkańców Wrocławia. Wynajem długoterminowy, jaki proponuje, to opłacalna finansowo opcja znajdująca zastosowanie również u przedsiębiorców z różnych branż.

Wynajem auta to dość nowa forma finansowania pojazdu, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Dzierżawa tego typu wymaga podpisania umowy oraz uiszczania comiesięcznej opłaty, której wysokość zależy przede wszystkim od marki samochodu, na jaki decyduje się klient, okresu użytkowania oraz roku produkcji. Kierowcy wybierają spośród pojazdów osobowych, sprawdzających się w warunkach miejskich, sportowych oraz dostawczych, przydatnych w przedsiębiorstwa budowlanych bądź kurierskich.

Wynajem długoterminowy polega na nawiązaniu współpracy z wypożyczalnią na okres wynoszący co najmniej parę miesięcy. Jej pracownicy odciążają klientów z licznych formalności, co oznacza, że biorą na siebie przeglądy okresowe, wymianę części, wykupywanie polis oraz szereg innych czynności. Do zalet takiego rozwiązania zalicza się fakt, że tego typu firmy odpowiadają za stan techniczny wszystkich pojazdów. Profesjonalne i godne zaufania firmy udostępniają zadbane samochody z pełnym wyposażeniem, które gwarantują maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy.

Data dodania: 21-01-2023
Autor: Bruno Czarnecki
Źródło:
https://www.ab-rent.pl/pl/oddzial/wroclaw

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o AB-rent


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu