O firmie:


Nazwa firmy: TYLNABELKA.COM

Domena: https://tylnabelka.com/

Adres: Westerplatte 55D

Miejscowość: Świdnica

Kod pocztowy: 58-100

Telefon: 730 970 011Opis:


Jesteś właścicielem Peugeot 206? Dumę i radość z posiadanego auta psują Ci dziwne odgłosy wydobywające się z wnętrza pojazdu? Słyszysz skrzypienie oraz metaliczne stukanie? Doszło do pochylenia i zmiany geometrii kół? A może opony obcierają o nadkole? Nie bagatelizuj wspomnianych sygnałów i czym prędzej przystąp do działania. Co powinieneś zrobić? Nierzadko konieczna okazuje się wymiana tylnego zawieszenia.

 

Zostało ono zbudowane w oparciu o takie elementy jak na przykład:

 

  • poprzecznica (sztywna oś belki ustawiona poprzecznie w stosunku do osi pojazdu);

  • wahacze wzdłużne wraz z zestawem łożysk igiełkowych;

  • drążki skrętne resorująco–stabilizujące.

 

Warto również wspomnieć o amortyzatorach oraz układzie hamulcowym. Ich odpowiednie ułożenie zapewnia bowiem zawieszeniu trwałość i pełną funkcjonalność. W sumie na całą opisaną wyżej konstrukcję składa się ponad trzydzieści różnych części. Nasuwa się zatem pytanie: co zrobić, gdy któraś z nich odmówi posłuszeństwa?

 

Bardzo często „ostatnią deską ratunku” - co zasygnalizowano na wstępie - staje się zastąpienie wadliwych podzespołów nowymi. Wymiana tylnej belki w Peugeocie 206 to specjalność jednej ze świdnickich firm o wiele mówiącej nazwie - Tylna Belka. Przedsiębiorstwo posiada bogate, wieloletnie doświadczenie. Dysponuje też nowoczesnym zapleczem technicznym. Każdy etap regeneracji i naprawy - poczynając od demontażu poszczególnych części, a na kontroli osiowości pod kątem geometrii podstawy tylnej belki kończąc jest starannie nadzorowany. Wszystko po to, by świadczyć usługi najwyższej jakości i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

A tych w dzisiejszych czasach nie brakuje. Szacuje się, że każdego dnia z problemem niesprawnej tylnej belki zmaga się średnio osiemdziesięciu kierowców. Dlaczego tak się dzieje? Istnieją trzy główne przyczyny wspomnianych awarii. A mianowicie: stan polskich dróg, który (niestety) wciąż pozostawia wiele do życzenia, niekorzystne warunki atmosferyczne, a także długa i często niewłaściwa eksploatacja.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o TYLNABELKA.COM


W tylnejbelce wymieniłem i naprawiłem już niejedną tylną belkę. Prowadzę firmę transportową, dlatego okresowe naprawy i przeglądy Peugeotów nie są mi obce, tak jak problemy z tylną belką. Firma jak najbardziej godna polecenia.
By:Franciszek Czerwiński
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

W pobliżu