O firmie:


Nazwa firmy: tesa tape Sp. z o.o.

Domena: http://www.tesa.com/

Adres: Gnieźnieńska 32

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-021

Telefon: +48 61 8746 147Opis:


Każdy, kto ma mieszkanie lub dom, wie, jak duże znaczenie dla odpoczynku ma komfort. Chcąc nie słyszeć hałasu z zewnątrz, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości uszczelki pod drzwi.

Obecnie można kupić samoprzylepne uszczelki pod drzwi, które nie wymagają żadnych fachowych ani specjalistycznych umiejętności do prawidłowego montażu. Jedyne, co powinniśmy zrobić to zerwać taśmę zabezpieczającą, przyłożyć i przycisnąć uszczelkę do drzwi. Taka procedura nie zajmie nam więcej niż kilka minut, a może w znaczący sposób wpłynąć na komfort naszego odpoczynku czy pracy.

Ważne jednak jest, aby uszczelka pod drzwi była dobrze dopasowana, aby nie miała zbyt wielkich rozmiarów w porównaniu do rozmiarów drzwi. Dziś jednak zakup uszczelki w odpowiednim rozmiarze nie stanowi problemu, bo oferta uszczelek do drzwi i okien jest naprawdę szeroka. Z łatwością można kupić to, czego akurat najbardziej potrzebujemy.

Trzeba pamiętać, że uszczelka do drzwi wiąże się zawsze z minimalizowaniem hałasu z zewnątrz i co ważne pozwala uniknąć nieprzyjemnego dla uszu stukania drzwi o futrynę. Jeśli mamy bardzo wrażliwe uszy, powinniśmy zadbać o to, by każde drzwi były wyposażone w uszczelkę. W innym wypadku zawsze będziemy narzekali, że w domu jest za głośno. Uszczelnienie drzwi uszczelką sprawia, że rozmowy w pokoju obok czy kroki na korytarzu będą mniej słyszalne. Jest to szczególnie ważne, jeśli mamy małe dziecko w domu.

Zanim kupi się uszczelkę, trzeba jednak dokładnie wymierzyć drzwi, a mianowicie szerokość, wysokość. W trakcie montażu uszczelki warto zadbać o to, aby uszczelka nie tylko dobrze przywierała do drzwi, ale aby nie wychodziła również za ich obrys. W przeciwnym wypadku uszczelnienie drzwi będzie wyglądało na mało estetyczne, pomimo tego, że będzie dobrze spełniać swoją funkcję. Takich sytuacji jednak pozwoli nam uniknąć dokładny pomiar drzwi.

Na tesa.pl można znaleźć więcej informacji na temat uszczelek pod drzwi i ich uszczelniania. Z pewnością warto co najmniej raz w roku sprawdzić stan uszczelnienia, by mieszkanie czy też dom były miejscem w pełni dla nas komfortowym.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o tesa tape Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu