O firmie:

Miejscowość: Białystok

Kod pocztowy: 15-399

Opis:

Dzieci chłoną otaczający ich świat wszystkimi zmysłami. Ich mózg funkcjonuje na nieco innych zasadach niż nasz – dorosłych ludzi. Ich wyobraźnia jest niczym nieograniczona, a umysł wolny od zmartwień i trosk. Prawdą jest więc to, że dzieci uczą się dużo szybciej od osób dorosłych. Niejednokrotnie na pewno każdy z nas zaobserwował, że dwa razy przeczytany wierszyk maluch potrafi niemalże powtórzyć bez zająknięcia. Ten czas to najlepszy okres na naukę czytania, pisania, liczenia, a także naukę języków obcych, które w obecnym świecie są bardzo ważne. Rodzice powinni wykorzystywać ten okres właśnie na naukę np. języka angielskiego, ponieważ to właśnie on jest najpopularniejszy i najpowszechniej używany. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu są różnego rodzaju książeczki. Nauka powinna rozpoczynać się od podstawowych rzecz. Cyferki, literki, pierwsze słowa oraz nazwy zwierząt. Duży wybór książek oferuje sklep English Book Club.

Jedną z książek skierowaną na naukę uczenia nazw zwierząt jest Touch And Lift First 100 Animals. To bardzo przyjemna, pięknie wydana w twardej oprawie książka, która zawiera prawdziwe ilustracje zwierząt oraz proste teksty oraz różne tekstury w zależności od zwierzątka. „Dotknij i poczuj malutki zwierzątka” będzie idealnym dopełnieniem kolekcji książek małego ucznia. Angielski dla maluchów skierowany na naukę nazw zwierząt w takiej formie to świetna zabawa i przyjemność. Młodzi czytelnicy ciągle chcą dotykać przyjemnej świnki morskiej, pingwinka lub uroczej świnki! Nauka angielskiego nie musi kojarzyć się z trudnością i nudą. Tego typu książeczki ją urozmaicają i przekonują maluchów, że nauka języka to coś wspaniałego i ciekawego. Książeczka, którą można dostać na stronie sklepu englishbookclub.pl, dzięki swoim dotykowym elementom i pięknym fotografiom zapewnia wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jeśli więc szukasz sprawdzonej, ciekawej i mądrej książki do nauki angielskiego, koniecznie sprawdź tę serię, która składa się jeszcze z książeczek między innymi do nauki pojazdów.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opinie o Magdalena Taczanowska

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu