O firmie:


Nazwa firmy: LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Domena: https://www.ultra-elektro.pl/

Adres: Stalmacha 7

Miejscowość: Racibórz

Kod pocztowy: 47-400

Telefon: 882 520 045Opis:


Z pewnością warto bardziej zatroszczyć się o wygląd domu. To w nim nieraz spędzamy dużą ilość wolnego czasu i przyjmujemy gości, dlatego dobrze by było, aby prezentował się nienagannie. Na dużą indywidualizację oświetlenia pozwalają diody LED, które bez trudu można dostać w każdym sklepie elektrycznym.

Wystarczy dokupić profile aluminiowe do montażu taśm LED-owych, by Twój dom prezentował się naprawdę wyjątkowo. Profile dodatkowo zabezpieczają pasek przed uszkodzeniem i odprowadzają ciepło z taśmy, dzięki czemu możesz z niej korzystać znacznie dłużej. Bez trudu można znaleźć powyginane profile, co sprawia, że stworzenie ciekawej kompozycji z oświetlenia nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Warto jednak wiedzieć, że oświetlenie LED w formie taśm LED-owych ma również inne zalety. Jest ono odporne na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy, a nawet wilgoć i działanie niskich temperatur, dlatego też sprawdzi się doskonale nie tylko wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz. Wiele jednak zależy od jakości produktu, dlatego też warto zwracać uwagę na producenta.

Nie da się ukryć, że oświetlenie LED można kupić w różnych kolorach. System RGB sprawia, że dostępne są w zasadzie wszystkie możliwe kolory. To z kolei pozwala na dostosowanie oświetlenia do Twoich potrzeb. W przypadku tradycyjnych rozwiązań osiągnięcie takiego efektu było znacznie trudniejsze, a w wielu wypadkach niemożliwe.

Oświetlenie LED bywa również wykorzystywane do podświetlania szklanych półek, sufitów czy eksponowania zdjęć. Przykuwa uwagę, ale jednocześnie nie razi w oczy. To dzięki niemu lustro w łazience będzie ładnie podświetlone. W tym wypadku należałoby jednak pamiętać o umiarze, by nie przesadzić z ilością diod LED w jednym pomieszczeniu. W przeciwnym razie Twój salon będzie wyglądał zawsze jak na dyskotekę.

Bez trudu można jednak kupić również innego rodzaju "ledówki". W sklepach można znaleźć żarówki G4, E14 czy E27. Mogą one zastąpić tradycyjnie wykorzystywane rozwiązania.

Na ultra-elektro.pl warto przyjrzeć się ofercie przygotowanej przez jeden ze sklepów, który oferuje bardzo różnorodne oświetlenie LED.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Rozalia Głowacka
Źródło:
https://www.ultra-elektro.pl/144-zarowki-led-g4Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżutapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry


Vertex S.A.

Czechowice – Dziedzice