Choć dysponujemy obecnie bardzo nowoczesną farmakologią, to niestety w"/>


O firmie:


Nazwa firmy: Imedis

Domena: http://imedis.pl/

Adres: 3 Maja 22/1

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-097

Telefon: 32 781-80-15Opis:


Choć dysponujemy obecnie bardzo nowoczesną farmakologią, to niestety wciąż okazuje się ona mało skuteczna w przypadku wielu schorzeń wywoływanych przez patogeny. Grzyby, bakterie czy wirusy mogą być, chociażby zagnieżdżone głęboko w ludzkich komórkach, co utrudnia dotarcie do nich, a do tego podawanie licznych leków, może negatywnie odbijać się na ogólnym zdrowiu człowieka. Z tego powodu bardzo dużym powodzeniem cieszy się terapia biorezonansowa, zwana również terapią częstotliwościowo-rezonansową. Do jej najważniejszych zalet należy zaliczyć nie tylko wysoką skuteczność działania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, gdyż sama forma terapii w żaden sposób nie wpływa na zdrowie człowieka.

Aktywność metaboliczna, elektryczna układu nerwowego czy aktywność mięśni, wywołuje w komórkach rezonans, który jednak ma o wiele wyższą częstotliwość niż w przypadku większości patogenów, co sprawia, że poprzez terapię rezonansową można nie tylko osłabić patogeny, ale często nawet całkowicie je wyeliminować. Poprzez oddziaływanie odpowiednio dobranym do patogenu rezonansem, można go znacząco osłabić i tym samym ułatwić późniejszy proces leczenia farmakologicznego. Aby poznać szczegóły działania tej metody, najlepiej zajrzeć na stronę imedis.pl i nie tylko zaczerpnąć ważnych informacji, ale także skorzystać z oferty firmy na zakup nowoczesnych urządzeń do biorezonansu, jak i profesjonalnych szkoleń dla lekarzy.

Nie da się ukryć tego, że możliwości wykorzystania terapii biorezonansowej są naprawdę bardzo duże. Powszechnie stosuje się ją między innymi w takich sytuacjach, jak:

  • niwelowanie stanów zapalnych większości organów ludzkiego ciała;
  • neutralizowanie bądź usuwanie toksyn oraz metali ciężkich;
  • leczenie problemów z układem nerwowym;
  • leczenie bólu;
  • terapie związane z leczeniem stawów i mięśni;
  • skuteczne usuwanie wielu patogenów w ludzkim ciele.

Możliwości zastosowania tej metody jest naprawdę wiele, a dzięki nowoczesnym urządzeniom oferowanym przez firmę Imedis, będzie można korzystać z najlepszych na rynku rozwiązań technologicznych i oferować tym samym szerokie spektrum terapeutyczne pacjentom. Firma specjalizuje się także w organizowaniu szkoleń dla lekarzy, które przede wszystkim uczą jak prawidłowo prowadzić takie terapie.

Data dodania: 12-12-2017
Autor: Oliwier Krupa
Źródło:
http://imedis.pl/metody/leczenie-biorezonansem

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Imedis


Szkolenia prowadzone na najwyższym poziomie, a rozwiązania technologiczne podczas kursu niesamowite - polecam!
By:Gaani
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

W pobliżutapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry