O firmie:


Nazwa firmy: Dent Stomatologia Piotr Richter

Domena: http://www.protezy-poznan.com.pl

Adres: Ogrodowa 3

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-820

Telefon: 602-233-222Opis:


Wiadomo, że najlepiej mieć własne zęby do późnej starości, jednak w pewnym wieku zazwyczaj godzimy się z myślą, że musimy odwiedzić protetyka w celu wykonania protezy zębowej, czy to częściowej, czy też całkowitej. Jednak czasem pracownia techniki dentystycznej jest nam potrzebna już w młodym wieku i nierzadko obawiamy się, że normalne życie z protezą zębową nie jest możliwe, a tak nie jest, gdyż właściwie dobrana i profesjonalnie wykonana proteza jest w stanie zapewnić nam komfort na lata.

Nie zawsze powodem utraty zębów musi być próchnica, czasem tracimy zęby na skutek wypadku, bywa też tak, że niektóre kobiety tracą zęby w ciąży. Nie wszystkiemu jest w stanie zaradzić dentysta i wówczas warto odwiedzić protetyka, który doradzi nam, jaka proteza zębowa będzie dla nas najlepsza.

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć wszystkiego o rodzajach protez zębowych, to warto skorzystać z krótkiego informatora, jaki jest udostępniony na stronie protezy-poznan.com.pl. Opracowali go specjaliści z pracowni dentystycznej Techni-Dent, pracowni, która działa w Poznaniu blisko 25 lat. Na podanej stronie wyjaśniono w bardzo przystępny dla pacjenta sposób, m.in.:

  • dlaczego tak ważna jest wizyta u protetyka i uzupełnienie ubytków w uzębieniu,
  • jak dobrać właściwą protezę zębową, która posłuży nam na lata,
  • jakie są różnice między protezami akrylowymi, acetalowymi i szkieletowymi – wskazania i przeciwwskazania dla pacjentów.

Niezwykle ważną informacją dla pacjentów jest też to, że proteza zębowa może być wykonana w ciągu 7 dni, jest to bardzo duże udogodnienie dla pacjentów, którzy niejednokrotnie myślą, że na wykonanie protezy na miarę, potrzeba przynajmniej kilku tygodni. Niezależnie też, czy zamawiamy protezę częściową, czy całkowitą, na każdy rodzaj protezy przysługuje nam gwarancja, jej długość jest dostosowywana indywidualnie do danej usługi. Dlatego, jak już odbieramy nową protezę, wykonaną w pracowni techniki dentystycznej, warto o to zapytać protetyka. Zresztą warto wiedzieć, że gwarancja nie obejmuje tylko nowej protezy, ale też takie usługi, jak uszczelnienie czy naprawę protezy.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Ryszard Jankowski
Źródło:
http://www.protezy-poznan.com.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Dent Stomatologia Piotr Richter


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu