O firmie:


Nazwa firmy: Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c.

Domena: http://www.biurorewident.pl/

Adres: Mydlana 1

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 51-502

Telefon: 516 146 730Opis:


Ci, którzy nie mają potrzeby zatrudniania dodatkowej osoby, mogą skorzystać z pomocy oferowanej przez biura rachunkowe. To oni oferują usługi księgowe we Wrocławiu, a poza tym zajmują się także obsługą kadrowo-płacową.

Bałagan, który panuje w niektórych firmach, sprawia, że odszukanie nieraz jednego dokumentu zajmuje wiele czasu. Dlatego tak istotne jest, aby księgowość była prowadzona sumiennie i dokładnie. W innym przypadku trzeba liczyć się z karami finansowymi w razie kontroli urzędu skarbowego.

Nie wszystkie przedsiębiorstwa rozliczają się tak samo. Dlatego tak ważne jest, aby znać obowiązujące przepisy tak, aby wszystkie wymagane dokumenty związane z księgowością były kompletne i poprawnie wypełnione. Biura rachunkowe zajmują się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, w tym dbają o poprawną ewidencję podatku VAT i  środków trwałych. W ewidencjonowaniu ujmują także wartości niematerialne i prawne. To ważne, aby każdy z przygotowanych dokumentów był poprawny.

W ramach usług księgowych prowadzone są również księgi przychodów i rozchodów. Są one "małą księgowością", ale bywają problematyczne, dlatego warto w przypadku jakichkolwiek wątpliwości sprawę oddać w ręce doświadczonego i profesjonalnego księgowego. W tym wypadku oferowane są rozliczenia podatkowe przedsiębiorców, a także rozliczenia z ZUS związane z ubezpieczeniem. Przede wszystkim jednak tutaj ważną kwestią są przychody i rozchody, które są prawidłowo ewidencjonowane.

Obecnie nie ma potrzeby samodzielnie odwiedzania urzędów skarbowych, ponieważ dokumenty rozliczeniowe na koniec roku można złożyć za pośrednictwem internetu. Tak też dokumenty są przekazywane, jeśli korzystamy z usług księgowych. Księgowy z biura pomoże odpowiednio naliczyć również podatek od nieruchomości czy wynagrodzeń. Rozliczenie na pewno będzie poprawne.

Na biurorewident.pl znaleźć można jedno z wrocławskich biur rachunkowych, które zajmuje się nie tylko usługami księgowymi, ale świadczy również profesjonalnie usługi kadrowo-płacowe i doradztwo podatkowe.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu